Kazan Servisi

BRÜLÖR KAZAN SERVİSİ

 

Kullandığınız her marka kazan brülör ile tehlike yaşamayın önleminizi alarak kazan servisi çağırarak rahatı huzuru yaşayın. Bilindiği gibi doğal gaz havadan hafiftir ve yükselerek tavanda birikir. Bunların sızması durumunda bazen kokusu hissedilmez ve kokusunu algılayamayız. Bazen de kokuları hissedilir.

 

Bulunulan ortama sızan gaz doldurmaya başlandığında ortamdaki havayı etkisi altına alarak boğulmalara, ciddi patlamalara ve yaralanmalara neden olurlar. İnsan zehirlendiğini o anda halsizlik oluşması nedeni ile bulunduğu ortamdan çıkamamaktadır.

 

O halde kazan brülör ve benzeri cihazlarımızı bulunduğumuz ortamın iyi havalanmamız şarttır. Özellikle kaloifer dairesinde bulunan havalandırmayı sağlayan menfezlerin, kışın soğuk geliyor diye kapatılmaması gerekir! Eğer kapatıldığı takdirde belli bir hacime ulaşan bu gaz, ufak bir kıvılcımla hemen patlamaya neden olmaktadır. Baca ve bağlantılarınızı sızdırmadığından ve çekişin iyi olduğundan emin olmalısınız. Güvercin, tuğla, kar, harç vb. şeylerin bacayı tıkamadığından emin olamayız ve bilemeyiz bu neden ile senede en az iki kere bacalarımızı temizletmeliyiz.

İstanbul Kazan Ve Brulör servisi olarak uzun yılların verdiği tecrübe ile siz değerli İstanbullu müşterilerimizin her zaman yanında olmaktan mutluluk duymaktayız. Kazan ve burulör arızalarınız için servis hizmeti almak istediğinizde servisimizi arayarak randevu almanız yeterli olacaktır. Uzman teknisyenlerimiz sorunlu olan cihazınızın tüm kontrollerini yaparak onarım konusunda sizlere yol gösterecektir. Onayınız olması durumunda da cihaza gerekli müdahale yapılarak eksiksiz çalışması sağlanıp kullanımınıza sunulacaktır. Soğuk kış günlerinizde sıcak su ihtiyacınızı karşılayan İstanbul Kazan ve Brulörlerinizin bakımı için Lütfen çağrı merkezimizden randevu alınız…

Brülör Bakımı Nasıl Yapılır?

Brülör bakımı ve brülör onarımı işleri, pek çok kurum ve kuruluşun büyük çaptaki tesislerine 17 yıldır hizmet sunmakta olan firmamızın uzman kadrosu tarafından yapılmaktadır.

Brülör bakımı ve onarımı uzmanlık gerektiren bir iştir. Bakım-Onarım personelimize firmamızın mühendisleri tarafından düzenli olarak brülör bakımı konusunda ileri seviye eğitimler verilmektedir. Brülör bakım-onarım personellerimiz tarafından yapılan işlemler, ayrıntılı olarak raporlanmaktadır. Saha personelimizin brülör bakımına yönelik düzenlendiği raporlar, mühendislerimiz tarafından günlük olarak incelenmekte; tespit edilen olumsuzluklar müşterilerimize doğrudan bildirilmektedir.

 

 

Ürününüz hangi marka olursa olsun tüm bakım, onarım ve arıza servisi ihtiyaçlarınızda brülör servisi yanınızda.

Kazan Servisi