Kombi Bakımı

Kombi Bakımı

 

 

Kombi Bakımı Alanında faaliyet gösteren firmamız kombileriniz de ki her türlü arıza ve sorunlara aynı gün çözüm sunmaktadır. Kombi bakımında Kombinin iç yüzeyinde bulunan ısı transfer eden ekipmanların temizliği sağlanmalıdır çünkü burada oluşabilecek toz, kir ve korozyonlar kombinin verimini düşürür ayrıca fazla yakıt yakmasına neden olmaktadır. Kombi bakımında bu işlemlerin yapılması çok önemlidir.

 

 

Kombi Bakımı Nasıl Yapılmadılır.?

Kombi Bakımında ilk olarak kombinin elektronik devrelerinin çalışıp çalışmadığı kontrol edilir,

Kombi Bakımı'nda,kombinin ısı sensörleri ve baca fanının performansında herhangi bir problem olup olmadığı kontrol edilmesi gerekmektedir ayrıca toz, kir ve pas gibi sorunlar var ise ileriye dönük arıza yapmaması için temizlenmesi gerekmektedir.

Kombi Bakımı'nda Kombinin pompasının düzgün çalışıp çalışmadığı kontrol edilir,

Kombi Bakımı'nda kombi su seviyesi kontrol edilir,

Kombi Bakımı'nda kombi tesisat suyunun değiştirilmesi işlemi yapılır. (Tesisat suyu kirlenmiş ise)

Kombi Bakımı'nda tesisat suyu değiştikten sonra tesisatın havası kontrollü bir şekilde alınır.

Kombi Bakımı'nda kombinin su sirkülasyon hattında bulunan pislik tutucu filtre sökülüp kontrol edilir, Pislik tutucu filtre özelliğini kaybetmiş ise yenisi ile değişmesi gerekmektedir. Pislik tutucunun tıkanık olması durumunda, pompa suyu sirküle etmede zorlanacağından, pompa arızaları meydana gelebilir. Buda kullanıcıya ek bir tamir masrafıdır. Bu sorunlar ile karşılaşmamak için kombinize yıllık kombi bakımı yaptırmanızı tavsiye ediyoruz.

Kombi Bakımı'nda peteklerin bakımlarının yapılması ve temizlenmesi gerekir. Yıllık periyodik yapılması gereken bakımlarda mutlaka peteklerinizin ve tesisatınızı da bakımı yapılması gerekmektedir sadece kombi bakımı yaptırmak ile kesin verim alamazsınız. %100 performans için komple tesisatınıza da bakım yaptırmanız şarttır.

Kombi Bakımı'nda genleşme tankının gaz seviyesi ölçülür ve yetersiz ise genleşme tankının gazı eksik ise tamamlanır.

Kombi bakımında brülör sökülüp yıkanır.

Kombi bakımında uygun görülürse ise plakalı eşanjör temizlenir.

Kombi bakımı yaptırmanızın size kazandırdığı faydalar:

1- Kombi bakım yapıldığından kombi arızalanması olasılığı en aza inmektedir.

2- Kışın en soğuk zamanlarda bile aşırı yüksek faturalardan kurtulursunuz.

3- Kombinin kullanım ömrü uzamaktadır.

 4- Kombide arıza masrafı en aza iner.

5- Sağlıklı bir şekilde ısınırsınız.

7- Tesisatın ve peteklerin ömrü uzar.

 

İstanbul kombi bakımı hizmeti sunarken sürekli kaliteyi geliştirme anlayışını benimser ve paylaşır Müşterilerimize en iyi servis, bakım, onarımı sunarak müşteri memnuniyetini her şeyin üzerinde tutmaktayız. Sunduğumuz hizmeti sürekli geliştiren yenilikçi ve lider bir modern işletmeyiz. Giderek artan kaliteli hizmet anlayışımızın güvenlik şemsiyemiz altındaki tüm müşterilerimize ulaşmasını sağlamaktayız.

 

 

Garantili Kombi Bakımı

 

Alanında Uzman Ekip ve dinamik bir işleyiş süreci olarak %100 müşteri memnuniyetini hedefleyerek hizmet veriyoruz. Ayrıca sürekli gelişen teknoloji doğrultusunda elemanlarımıza verdiğimiz eğitim ile çağdaş ve kaliteli hizmeti sağlıyoruz. Size de hizmet vermek dileği ile saygılarımızla. Değişen tüm parçalar 2 yıl garantilidir. Ayrıca bizlerden almış olduğunuz tüm işçilik hizmetlerimize 1 yıl garanti sunuyor ve yaptığımız işin her zaman arkasındayız. İstanbul da Güvenilir Kombi Bakımı yaptırmak istiyorsanız bizleri Anadolu ve Avrupa yakası tüm ilçe ve semtlerine 7/24 kesintisiz hizmet sunmaktayız. Bizleri ve firmamızı kombi bakımı için aramanız halinde bulunduğunuz adrese en yakın mobil bakım aracımız en kısa sürede gelip kombi sorunlarınızı anında çözmektedir.

 

 

Kombi Bakımı