Kombi Servisi

Kombi Servisi

 

Kombi Servisi hizmeti sunan firmamız kombilerinizde oluşan her türlü arıza durumunda sizlere aynı gün içerisinde hizmet sunup kombinize çözüm üretiyoruz. Her Marka model kombilerinizin arızalarına kombi servisi hizmetimiz ile çözüm buluyor parça değişiminin de iki yıl garanti ayrıca bir yıl işçilik garantisi sunmaktayız. Isınmamıza en büyük katkıyı veren Kombi cihazlarımız evlerimiz için son derece değerli cihazladır. İstanbul Kombi Servisi dairelerde ve işyeri, ofis ve evleriniz de kullanılan tüm kombi cihazlarına Kombi Servisi teknisyenlerimiz, alanında en tecrübeli kombi uzmanlarımızla sizlere kaliteli, nitelikli hizmet veriyoruz. İstanbul ve tüm ilçelerinde sonbahar sezonu ile birlikte kombi servis talepleri gelmeye başlamaktadır. Kış başlamadan genelde bakım için bilinçli tüketicilerin talepleri yoğun olmakla beraber kış sezonu içerisinde de genelde İstanbul’un Anadolu ve Avrupa yakası bölgelerine arıza servis talepleri gelmektedir. İstanbul Kombi Servisi olarak uzun yıllardır İstanbul ve tüm semtlerine aktif olarak sizlere destek vermekteyiz. Birçok marka model kombi servisi uzmanlığımız bulunmaktadır.

Mobil Gezici ve Bölgenizde Sürekli Olan Servis Araçlarımızla Her gün İstanbul Anadolu Avrupa yakası Kombi Servisi hizmeti veriyoruz.

 

İstanbul Kombi Servisi Garantili Hizmeti

Kombi Servis konusun da işinde uzman ve profesyonel servis ekipleri sizleri bilgilendirerek ve onayınızı alarak kombi servisi işlemlerini gerçekleştirmektedir. Yani yapılacak tüm işlemler sizin onayınız sonrası gerçekleştirilmektedir. Böylece İstanbul Kombi Servisi ile sizler herhangi bir stres yaşamadan süreci atlatacaksınız. Kombi Servisi ustalarımız tarafından hem servis imkânı hem de bakım ekipmanları teknolojik olarak gelişmiş durumda olduğu için kontroller kısa sürelerde gerçekleştirilerek sizlerin değerli vakitlerinin harcanmasının önüne geçilmektedir. İstanbul Kombi Servisi işin başlangıcından sonuna kadar sürecin yönetimi birlikte yapılarak kombilerinizin inceleme arıza tespiti en ince ayrıntısına kadar kontrol edilerek hiçbir tesisat ayrıntısı gözden kaçırılmamaktadır. Örneğin bir kombinin fanlarından tutunda tüm teknik aksam servis esnasında tesisat ile birlikte incelenerek müşterilerin kabulü çerçevesinde detaylı bir tespit yapılmaktadır. Cihazda bulunan güvenlik parçaları önemsenerek arızalı ya da arızaya yol açacak parçalar kombi sahibinin bilgisi dâhilinde müdahale edilmektedir. Firmamız İstanbul da Sizlere Kombi Servisi hizmeti almada bizleri tercih etmenize sebep faktörlerin başında kalite işçiliğimiz dürüst ticaret anlayışımız ve Uygun fiyat garantimiz gelmektedir. İstanbul başta olmak üzere tüm semt ilçe ve mahallerine kombilerinizin tamir bakım onarım hizmeti almak isterseniz firmamız ile iletişim kurup hemen servis çağırın. Firmamız bünyesinde İstanbul un bir çok noktasında gezici mobil kombi servisi hizmeti için telefon bekleyen ekiplerimiz sayesinde kısa sürede kombi arızanıza aynı gün çözüm sunuyoruz.

 

 

Hangi Markalara Hizmet Veriyorsunuz.?

 

Her marka model kombilerinize bakımı onarım tamiri kombilerinizde oluşan ve oluşabilecek her türlü arızalarına hizmet sunmaktayız.

 

 

Kombi Servisi Uygun Fiyat Garantisi

 

İstanbul Kombi Servisinde %20 İndirim

Bazen tüm kombinizin tüm bakımları yapılmasına rağmen yine de bir arıza durumu ile karşılaşacak olursanız Firmamızı her zaman yanınızda ve bir telefon kadar uzağınızdadır. Gönül rahatlığı ile ulaşıp kombi sorunlarınızı anlatabileceğiniz çözüm bulabileceğiniz  adreslerin başında gelen Kombi Servisi ile sonrasında hiçbir olumsuz sürpriz ile karşılaşmazsınız. Kombi Servis hizmetinde firma olarak müşterilerimize %20 indirim sunmanın ve müşteri memnuniyetin mutluluğu içerisinde hizmet sağlamaya devam ediyoruz.

Kombi Servisi